Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Webinar: „Co to jest miks i jak go wypracować?”

27 stycznia 2021 @ 18:00 - 19:00

Serdecznie zapraszamy na webinar „Co to jest miks i jak go wypracować?”, w trakcie którego dowiecie się m.in:
*Czym charakteryzuje się miks?
*Dlaczego głos się „łamie”?
*Jak zacząć pracę nad rejestrami?

KIEDY: 27.01.2021 o godz. 18
ZAPISY NA WEBINAR ZAKOŃCZONE
DLA KOGO?: Dla wokalistów, aktorów, dziennikarzy, nauczycieli, logopedów i wszystkich zainteresowanych pracą głosem!

Prowadząca: mgr Alicja Szeligowska- wokalistka, trenerka wokalna

Wokalistka rozrywkowa i trenerka wokalna. Jej konikiem jest technika, dająca wydajność i naturalność głosu niezależnie od uprawianego stylu muzycznego. Obsesją – skuteczność. Obecnie związana z autorskim projektem SUKLA, eksplorującym obszary soulu, funky i bluesa.
Od dziesięciu lat prowadzi wraz z mężem Szkołę Muzyki Rozrywkowej FERMENT, gdzie na co dzień uczy śpiewu amatorów i profesjonalistów oraz zajmuje się organizacją warsztatów skierowanych do wokalistów i nauczycieli śpiewu.
W latach 2013-2015 członkini organizacji Speech Level Singing (SLS), uczestniczka szkoleń metodycznych i indywidualnych lekcji z najlepszymi nauczycielami na świecie, m.in Sethem Riggsem, Gregiem Enriquezem, Spencerem Welshem i Kathy Kennedy. Uczestniczka pierwszej edycji World Voice Teachers Expo, kilkudniowej konferencji, w czasie której wiedzą z uczestnikami dzielili się najwybitniejsi przedstawiciele wiodących technik wokalnych m.in. Lise Liv Skovgard (CVT), Charlotte Xeri (Estill), Barbara Tanze (MDH Breathing Coordination). Ukończyła szkolenia i warsztaty z najlepszymi trenerami wokalnymi w Polsce, takimi jak Krzysztof Wojciechowski, Kasia Idzikowska, Andres Martorell, Bartek Caboń i inni.

Wydarzenie bezpłatne. Zapraszamy!

Szczegóły

Data:
27 stycznia 2021
Czas:
18:00 - 19:00

Organizator

Szkoła Zdrowego Głosu
Email:
szkolazdrowegoglosu@gmail.com
View Organizator Website