mgr Katarzyna Sołdon

fizjoterapeutka, trenerka, terapeutka metody TMJ

Profil zawodowy

 

 

Absolwentka fizjoterapii na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym. Terapeutka metody TMJ( therapy temporomandibular joint) specjalizująca się w zaburzeniach stawu skroniowo-żuchwowego oraz niwelowaniu skutków silnych przeciążeń okolicy twarzoczaszki, aparatu mowy oraz powiązanych zaburzeń w ciele człowieka. 

 

Od dziecka związana ze śpiewem i sportem. Metodą prowadzącą w pracy globalnej jest FDM (Fascial Distortion Model) czyli model oparty o pracę na dystorsjach powięziowych. 

W Szkole Zdrowego Głosu prowadzi konsultacje i sesje indywidualne, warsztaty, szkolenia z zakresu fizjoterapii. Jest również autorką artykułów o tematyce fizjoterapeutcznej i sportowej. 

 

 

 

 

Doświadczenie

 

 

Doświadczenie zawodowe w zakresie fizjoterapii buduje od 2012 roku, czynnie łącząc swoją pasję i pracę. Uczestniczka wielu kursów, warsztatów i konferencji. Nieustannie rozwijająca się w swojej dziedzinie, otwarta na budowanie innowacyjnych rozwiązań, zwolenniczka całościowej oceny w procesie budowania planów naprawczych, rozwijających dla podopiecznych. 

 

Zakochana w łamaniu granic, podróżowaniu, bieganiu po górach i poznawaniu nowych możliwości.

 

 

 

.