mgr Alicja Szeligowska

wokalistka rozrywkowa, trenerka wokalna

Profil zawodowy

 

 

Wokalistka rozrywkowa i trenerka wokalna. Jej konikiem jest technika, dająca wydajność i naturalność głosu niezależnie od uprawianego stylu muzycznego. Obsesją – skuteczność. Obecnie związana z autorskim projektem Suklaa, eksplorującym obszary soulu, funky i bluesa.

W Szkole Zdrowego Głosu dzieli się zgromadzoną wiedzą i doświadczeniem biorąc udział w szkoleniach, pisząc artykuły i gadając do kamery.

Doświadczenie

 

 

Od dziesięciu lat prowadzi wraz z mężem Szkołę Muzyki Rozrywkowej FERMENT, gdzie na co dzień uczy śpiewu amatorów i profesjonalistów oraz zajmuje się organizacją warsztatów skierowanych do wokalistów i nauczycieli śpiewu.

Dwuletnie członkowstwo w organizacji Speech Level Singing (SLS), obejmujące szkolenia metodyczne i indywidualne lekcje z najlepszymi nauczycielami na świecie, m.in Sethem Riggsem, Gregiem Enriquezem, Spencerem Welshem i Kathy Kennedy.

Uczestnictwo w pierwszej edycji World Voice Teachers Expo, kilkudniowej konferencji, w czasie której wiedzą z uczestnikami dzielili się najwybitniejsi przedstawiciele wiodących technik wokalnych m.in. Lise Liv Skovgard (CVT), Charlotte Xeri (Estill), Barbara Tanze (MDH Breathing Coordination).

Liczne szkolenia i warsztaty z najlepszymi trenerami wokalnymi w Polsce, takimi jak Krzysztof Wojciechowski, Kasia Idzikowska, Andres Martorell, Bartek Caboń i inni.