Hubert Krzyszkowski

Logopeda

Profil zawodowy

 

 

Logopeda, w trakcie studiów podyplomowych na kierunku rehabilitacja zaburzeń głosu na Uniwersytecie Łódzkim. Stale poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestniczenie w kursach, warsztatach i seminariach dotyczących szeroko pojętej tematyki tworzenia głosu. Jako logopeda pomagam osobom, które doświadczają różnego rodzaju problemów z głosem, a przede wszystkim osobom transpłciowym, zmagającym się z dysforią głosu i/lub komunikacji.

Doświadczenie

 

 

Zdobywam doświadczenie w prowadzeniu terapii głosu pracując w Centrum Terapii Otwarta Przestrzeń w Warszawie, gdzie zajmuję się głównie terapią afirmującą głos i komunikację dla osób transpłciowych (także niebinarnych). Współpracuję z łódzkim stowarzyszeniem Fabryka Równości, gdzie także pomagam osobom chcącym odnaleźć właściwy sobie i, przede wszystkim, zdrowy głos. Oprócz tego piszę i publikuję artykuły na tematy związane z głosem i komunikacją.
Zainteresowania: praca z ludźmi i dla ludzi, szczególnie na rzecz osób doświadczających wykluczenia społecznego, zdrowie psychiczne, natura, ziołolecznictwo.

 

.