Zapisz się na szkolenie

ABC skutecznego śpiewu

Cena szkolenia: 119 zł

Kiedy? ⏰ 18.11 o godz. 18.30

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe szkolenie z Alicja Szeligowską pt. “ABC skutecznego śpiewu”, czyli wszystko to, co powinniście wiedzieć o śpiewaniu, a baliście się zapytać!

Dla kogo?

✅  śpiewaków i wokalistów, wszystkie poziomy zaawansowania
✅  nauczycieli śpiewu
✅  mówców, aktorów, lektorów
✅  wszystkich zainteresowanych pracą głosem śpiewaczym

Czego się dowiesz?

✅  Filary zdrowego śpiewania Jak skutecznie uczyć się śpiewu?
✅  O co chodzi z tym miksem? Mosty/passagi – co to takiego?
✅“ Koguty”? słabe, mało pewne góry? Zacisk na górnych dźwiękach? – jak sobie poradzić?
✅  Czym się kierować w wyborze nauczyciela?
✅  Fakty i mity związane ze śpiewem – sesja Q&A

Kilka słów o prowadzącej

mgr Alicja Szeligowska– Wokalistka rozrywkowa i trenerka wokalna. Jej konikiem jest technika, obsesją – skuteczność. Wybiera metody, które pozwalają jak najszybciej osiągnąć wydajność i naturalność głosu, niezależnie od uprawianego stylu muzycznego.

✅ Od dziesięciu lat prowadzi wraz z mężem Szkołę Muzyki Rozrywkowej FERMENT, gdzie na co dzień uczy śpiewu amatorów i profesjonalistów oraz zajmuje się organizacją warsztatów skierowanych do wokalistów i nauczycieli śpiewu.
✅ Dwuletnie członkowstwo w organizacji Speech Level Singing (SLS), obejmujące szkolenia metodyczne i indywidualne lekcje z najlepszymi nauczycielami na świecie, m.in Sethem Riggsem, Gregiem Enriquezem, Spencerem Welshem i Kathy Kennedy.
✅ Uczestnictwo w pierwszej edycji World Voice Teachers Expo, kilkudniowej konferencji, w czasie której wiedzą z uczestnikami dzielili się najwybitniejsi przedstawiciele wiodących technik wokalnych m.in. Lise Liv Skovgard (CVT), Charlotte Xeri (Estill), Barbara Tanze (MDH Breathing Coordination).
✅ Liczne szkolenia i warsztaty z najlepszymi trenerami wokalnymi w Polsce, takimi jak Krzysztof Wojciechowski, Kasia Idzikowska, Andres Martorell, Bartek Caboń i inni.

Formularz zamówienia

Proszę dokładnie wypełnić każde wymagane pole. Dane posłużą do realizacji zamówienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera na podany adres e-mail. Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć. Oświadczam, że zapoznałam (-em) się z polityką prywatności.